O nas / kontakt - Logopeda Elblag - terapia wad i zaburzen mowy dzieci i dorosłych

Przejdź do treści

O nas
Wiedza , doświadczenie , indywidualne podejscie , szacunek


Agnieszka Nadarzewska

Z wykształcenia i zamiłowania  jestem pedagogiem , logopedą ze specjalizacją neurologopedii.  Prowadzę terapię wad i zaburzeń mowy dzieci dorosłych w zakresie:
- zaburzeń komunikacji o typie afazji i dyzartii
- dyslalii
-  jąkania
- opźnionego rozwoju mowy
Pracuję jako logopeda w placówkach przedszkolnych na terenie Elbląga i okolic oraz z dorosłymi pacjentami po udarach mózgu
Jestem członkiem Polskiego Związku Logopedów .Wolny czas spędzam na czytaniu książek i doskonaleniu warsztatu pracy.


Anetta Krajewska

Z wykształcenia jestem logopedą dyplomowanym , neurologopedą , specjalistą emisji głosu , logopedą medialnym , licencjonowanym terapeutą EEG Biofeedback oraz pedagogiem przedszkolnym i wczesnoszkolnym.  W roku 1995 ukończyłam Uniwersytet Gdański oraz tamże Podyplomowe Studia Logopedyczne . Od roku 1996 pracuję w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 2 w Elblągu na stanowisku logopedy. Prowadziłam terapię logopedyczną dla dorosłych i dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w Warsztatach Terapii Zajęciowej oraz Przedszkolu Specjalnym w Elblągu. Wiedza i zdobyte doswiadczenie pozwalają mi prowadzić szkolenia z zakresu logopedii i emisji głosu dla elbląskiego oddziału TPD. Od 2008 roku prowadzę zajęcia na Studiach Podyplomowych w Elblągu i Warszawie. Współpracuję z sądami jako biegły-neurologopeda. Jestem członkiem Polskiego Związku Logopedów.


 Kontakt
Blisko do świata dziecka


Gabinet znajduje się w centrum Elbląga ul. 12-Lutego 25 " Świat Dziecka" II p.
Bliskość przystanków tramwajowych , autobusowych i miejsc parkingowych gwarantuje wygodny dojazd.

Czekamy na Ciebie !
tel: 502 - 303 - 559
tel: 883 - 648 - 488
lub poprzez poniższy formularz  Zasady świadczenia usług
W trosce o zachowanie wzajemnego szacunku...
... i uniknięcie ewentualnych nieporozumień prosimy o zapoznanie się z zasadami obowiązującymi w naszym gabinecie.
1. Czas zajęć terapii logopedycznej to 45 minut
2. Zajęcia rozpoczynają się punktualnie o wyznaczonej , uzgodnionej wspólnie porze
3. W przypadku spoźnienia uczestnika , nie ulegają one przedłużeniu
4. Uczestnik zajęć zobowiązany jest do zapłaty za pakiet zajęć obejmujący 4 kolejne spotkania. Opłata wnoszona jest z góry.
5. W przypadku niemożności przybycia na umówione zajęcia należy o tym powiadomić ( telefonicznie lub sms ):
- w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym - do godz. 9.00 tego samego dnia w którym miały odbyć się zajęcia
- w przypadku dzieci w pozostałym wieku i dorosłych - do godz. 21.00 dnia poprzedzającego umówione zajęcia
6. W momencie zgłoszenia nieobecności niezgodnie z zasadami są one traktowane jaby się odbyły i nie będą  podlegały realizacji w innym terminie ( przepadają )
7. Z zajęć odwołanych niezgodnie z zasadami ( jeżeli zależy Państwu zależy aby nie przepadły ) mogą skorzystać inni członkowie rodziny lub inna wskazana osoba. Zajęcia muszę się jednak odbyć w tym samym terminie w którym miał się pojawić uczestnik ( mogą po prostu przyjść zamiast niego )
8. Uczestnik zajęć zobowiązuje się do naprawienia jakiejkolwiek szkody w gabinecie powstałej w skutek swojego nieodpowiedniego zachowania. W szczególności dotyczy to urządzeń , sprzętu i pomocy terapeutycznych. W przypadku dziecka , zobowiązany jest do tego opiekun.
9. W zajęciach mogą brać udział jedynie zdrowe dzieci ( bez widocznych symptomów chorobowych ). Opiekun dziecka jest zobowiązany do poinformowania terapeuty o wszelkich zaburzeniach , dolegliwościach i dysfunkcjach mogących mieć wpływ na przebieg terapii ( alergiach , problemach z połykaniem , agresja itp )
10. W celu zapewnienia skuteczności terapii/zajęć wymagane jest systematyczne w nich uczestnictwo oraz systematyczna praca w domu według zaleceń logopedy.
© 1996-2024 - Correct  Anetta Krajewska
Wróć do spisu treści